Dolar : Alış : 4.8230 / Satış : 4.8317
Euro : Alış : 5.5986 / Satış : 5.6087
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa30°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 42890 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yeni Nesil İhracat Platformu Turkish Firms Products

21 Mart 2017
Ana Sayfa » Ekonomi » Yeni Nesil İhracat Platformu Turkish Firms Products
Yeni Nesil İhracat Platformu Turkish Firms Products

İthalat, ihracat ve dış ticaret platformları, işletmelerini büyütmek ve yurt dışında ticari iş bağlantıları gerçekleştirmek isteyen iş adamları için en uygun çözümlerde biridir. Yurtdışı pazarına açılmak için; hedef pazarı belirlemek, hedef pazar analizi yapmak, sektör analizi gerçekleştirmek ve potansiyel, güvenilir iş ortakları bulmak gerekmektedir. İşte ihracat platformları, tüm bu sorunları hızlı bir şekilde ve düşük maliyetlerle çözmek için kurulur. 2017 Ocak ayı itibariyle sanayi ihracatımız 1 milyar doların üzerine çıkmış, maden ve tarım ihracatımız da 2016 yılına göre artış göstermiştir. Bu hızla gelişen sektörün bir parçası olmak ve yüksek kazanç rakamlarına ulaşmak için, bir ihracat platformunun üyesi olmak büyük önem taşımaktadır.

Dış pazar araştırması ve sektör analizi

DPAM (Dış Pazar Araştırma Merkezi) sektörün bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamak için 2004 yılında kurulmuştur. Belli başlı sektörler için yurtdışında ikili iş görüşmeleri düzenleyen ve üyelerini toptan satış organizasyonlarına götürerek dış pazarlara açılmalarına aracılık eden DPAM, B2B bir portal kurarak hizmet kapsamını genişletme kararı almış ve Turkish Firms Products’u hizmete sunmuştur. turkishfirmsproducts.com, değişik ülkelerdeki ihracat ve ihracatçıların bir araya gelebildiği ve araya bir aracı / komisyoncu koymadan doğrudan iletişim kurabildiği bir platformdur. Platforma kayıtlı üyeler, birbirilerinin çalıştığın sektörü ve iletişim bilgilerini görebilmekte, birbirlerine mesaj gönderebilmektedir. Bu yönüyle, Turkish Firms Products her şeyden önce üyelerine global düzeyde bir reklam ve tanıtım fırsatı sağlamaktadır.

Binlerce potansiyel müşteriye aynı anda ulaşın

Üstelik bu reklam ve tanıtım avantajından faydalanmak için bir üyelik ücreti ödemenize gerek yoktur. 3 adede kadar ürününüzü de, yine ücretsiz olarak binlerce potansiyel müşteriye tanıtmanız mümkündür. Turkish Firms Products, normalde yüksek bir bütçe ve ciddi bir zaman gerektiren pazar araştırması işlemini son derece kolay ve pratik bir hale getirmiş, dünyanın öbür ucundaki firmalarla çalışma fırsatı sunmuştur. İkili iş görüşmeleri, dış pazar hedefli eğitim programları ve yurtdışı pazar araştırması hizmetleri de, yine üyelere sunulan hizmetler arasındadır. Turkish Firms Products, bu yönüyle üyelerin dış pazarda kendilerini tanıtabilecekleri, yurt içi pazarında da müşteri portföylerini genişletebilecekleri, ürünlerini tanıtıp toptan satış hedeflerine ulaşabilecekleri bir iletişim ağı yerine geçmektedir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika