Dolar : Alış : 6.2671 / Satış : 6.2784
Euro : Alış : 7.3794 / Satış : 7.3927
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa29°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 42923 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Teklif Gelsin Düşünürüz

22 Şubat 2018
Ana Sayfa » Spor » Teklif Gelsin Düşünürüz
Teklif Gelsin Düşünürüz

Bursaspor’da Başkan Ali Ay’ın sportif direktör adayı Önder Özen konuyu değerlendirdi

Bursaspor’da Galatasaray maçı sonrası hayata geçirilmeye çalışılan sportif direktörlük için adı adaylar arasında geçen Önder Özen, kendisine resmi bir teklif gelmediğini açıkladı.

YAKIN ÇEVRESİNE AÇIKLADI

Bursaspor’da yenilenen tüzükte resmiyet kazanan sportif direktörlük görevi için sıcak saatler yaşanmaya devam ediyor. Başkan Ali Ay’ın takımda yaşanan sorunlar nedeniyle göreve getirmeyi planladığı sportif direktörler arasında adı geçen Önder Özen yakın çevresine konuyla ilgili konuştu. Halen yayıncı kuruluşta yorumculuk görevini sürdüren Önder Özen’in şu ana kadar kendisine Bursaspor’dan gelen resmi bir teklif olmadığını söylediği öğrenildi.

ŞU AN YORUM YAPAMAM

Önder Özen’in, “Bursaspor’la ilgili çıkan haberleri ben de görüyorum. Ama bana kulüpten ulaşan kimse olmadı. Yani Bursaspor’dan resmi bir teklif almadım. Almadığım için de şu an bir şey söylemem doğru olmaz. Teklif gelsin değerlendirmeyi elbette yaparız” dediği ifade edildi. Bursaspor Başkanı Ali Ay takımı takip eden medya mensuplarına yaptığı kısa açıklamada, 1,5 aydır sportif direktör konusunda bir çalışma yürüttüklerini söylemişti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika