Park Ve Bahçe İşlerinden Eğitim Ve Öğretime Destek

İznik Belediyesi Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü ekipleri 2019- 2020 Yılı Eğitim ve Öğretim Yılı başlamadan okul bahçelerinde temizlik işlerine başladı. 9 Eylül 2019 Pazartesi günü açılacak olan 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıkları sürüyor.

İlçemiz ve mahallelerinde bulunan Okul bahçeleri yaz sezonu süresince otlanmıştı. Okulların açılmasına haftalar kala İznik Belediyesi Park ve bahçe işleri ekipleri yeşil alanları tek tek temizleyerek yeni döneme hazırlıyor.  Elbeyli Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Çakırca Mahallesi, Boyalıca Mahallesi, Göllüce Mahallesi ve İznik Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Ortaokulu bahçelerinde temizlik ve ot biçme çalışmaları yaptıklarını belirten Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü yetkilileri bugünde  İznik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yaptıklarını belirtti.

İznik Belediyesi Eğitim ve Öğretime destek kapsamında okullarda bir dizi çalışmalar yaparak  gerek boya, gerekse tadilat çalışmaları yaparak destek vermişti. Yetkililer okul bahçelerini temizleyerek gelecek genç nesillere hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.

 

İZNİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER

TEL: 0224 757 10 10 Dahili:6048 – Fax: 0 224 757 8191

Adres:Selçuk Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi No:4- P.K 16860

İznik/BURSA

İlgili Haberler