Osmangazi Belediye Başkanı Dündar’dan Bursaspor’a ziyaret

BURSA (AA) – Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu’nu ziyaret etti.
Dündar, ziyarette takımın son dönemde aldığı kritik galibiyetlerden dolayı Hamzaoğlu’nu tebrik etti.
Cumartesi günü oynanacak olan Çaykur Rizespor maçı öncesi moral ziyaretinde bulunduğunu belirten Dündar, şöyle konuştu:
“Hamza Hamzaoğlu’nun göreve gelmesiyle birlikte Bursaspor’un güzel bir ivme yakaladığını ve kritik galibiyetler elde etti. Hamza hoca, Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birine geldi. Bursaspor, İstanbul takımlarının sahip olduğu tüm olanaklara sahip. Tesisleri, taraftarı, diğer maddi ve manevi imkanlarıyla Türkiye’ye örnek bir kulüp. Bursaspor bir şehir kulübü ve şehirdeki 7’den 70’e herkes takıma sahip çıkıyor. Hamza Hamzaoğlu da oldukça önemli bir kariyere sahip bir teknik direktör. Bursaspor’da da önemli başarılar yakalayacağına olan inancımız tam. Tüm Bursa, Hamza hocayı göreve geldiği ilk andan itibaren bağrına bastı. İnşallah Bursaspor, Hamza hocayla birlikte yeni başarılara koşacak.”
Bursaspor’a her zaman destek olduklarını belirten Dündar, şunları kaydetti:
“Bursaspor, kentin en önemli markası. Bu markaya sahip çıkmak hepimizin görevi. Osmangazi Belediyesi olarak biz de desteğimizi sürdürüyoruz. Kulübün, geçtiğimiz aylarda bizden bir antrenman sahası talebi oldu. Bu talebi alır almaz antrenman sahası inşaatı için çalışmalar başlattık. Özlüce Tesisleri içerisinde inşa ettiğimiz antrenman sahası neredeyse tamamlandı. 10 gün içerisinde her şeyi bitmiş olarak Bursaspor’a teslim etmeyi planlıyoruz.”
Hamza Hamzaoğlu da Başkan Dündar’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sizlerin desteği bizler için çok önemli. Bursaspor sahip olduğu imkanları çok iyi değerlendirerek, Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri oldu. İnşallah yeni bir şampiyonluk daha elde ederiz. Bu yolda emin adımlarla yürüyeceğiz. İnşallah bunu hep birlikte başarırız” diye konuştu.

İlgili Yazılar