ORTAK SORUNLARA KARŞI GÜÇ BİRLİĞİ

-ORTAK SORUNLARA KARŞI GÜÇ BİRLİĞİ

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, KESTEL BELEDİYE BAŞKANI ÖNER TANIR’I ZİYARET ETTİ.

-BAŞKAN OKTAY YILMAZ: “BİRLİKTE YOL ALABİLECEĞİMİZ, BİRLİKTE ÜRETEBİLECEĞİMİZ ORTAK PROJELERLE BÖLGENİN DAHA FAZLA KALKINMASI NOKTASINDA İŞ BİRLİĞİMİZİ GELİŞTİRECEĞİZ.”

-KESTEL BELEDİYE BAŞKANI ÖNDER TANIR: “BURSA’NIN DOĞUSUNDA KALAN İLÇELER OLARAK ORTAK HAREKET NOKTASINDA, SİNERJİNİN DAHA ÜST NOKTAYA ÇIKTIĞI, GÜZEL HİZMETLERİN YAPILDIĞI BİR ORTAMI İNŞALLAH HEP BİRLİKTE OLUŞTURACAĞIZ.”

BURSA– Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Yerel Seçimleri’nde, göreve eş zamanlı başladığı Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’ı ziyaret etti.

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım ve Gürsu ile birlikte sac ayağını oluşturan Kestel ile yapılacak ortak projelerle bölgenin kalkınması için çalışacaklarını belirtti. Gerçekleştirdiği ziyarette komşu olan iki ilçenin ortak gündemini ve ortak sorunlarını değerlendirdiklerini ifade eden Başkan Oktay Yılmaz, “Bursamızın merkezinin doğusunda kalan üç ilçeden biri olan Kestel’de Belediye Başkanımız Önder Tanır’ı ziyaret ettik. Ortak gündemimizi, ortak sorunlarımızı ele aldık. Bundan sonraki süreçte de birlikte yol alabileceğimiz, birlikte üretebileceğimiz ortak projelerle bölgenin daha fazla kalkınması noktasında iş birliğimizi geliştireceğiz. Bizleri ağırlayan Başkanımıza teşekkür ediyor, Kestel’e yapacağı hizmetlerde Rabbim’den muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

ORTAK HAREKET VURGUSU

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, “Ziyaretlerinden dolayı Yıldırım Belediye Başkanımız Oktay Yılmaz’a teşekkür ediyor, kendisini ağırlamaktan dolayı duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. Bursa’nın doğusunda kalan ilçeler olarak ortak hareket noktasında, sinerjinin daha üst noktaya çıktığı, güzel hizmetlerin yapıldığı bir ortamı inşallah hep birlikte oluşturacağız. Kestel Belediyesi olarak kendi imkanlarımız dahilinde bölge için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Hem sınırdaş hem kardeş belediyelerimiz arasındaki bu birlikteliğin devamıyla, güzel hizmetlerle bu 5 yılı tamamlamayı Allah nasip etsin” diye konuştu.

İlgili Yazılar