Namaz Kıldıran Seccade

Namaz kıldıran seccade sesli olarak namaz kılmayı anlatan bir seccadedir. İmamlı seccade, sesli akıllı seccade olarak da bilinen namaz kıldıran seccade bir imam arkasında namaz kılıyor hissiyle namazı öğrenmenizi sağlıyor.

By

Namaz kılmayı öğreten seccade akıllı seccadeler kategorisine giren elektronik yapısı olan seccadelerdir. Namaz öğreten seccade ile özellikle namaza yeni başlamış olanlar kolaylıkla namazı nasıl kılacaklarını hangi rekatta ne yapmaları gerektiğini ve hangi duaları ne zaman okumaları gerektiğini öğrenebilmektedirler. Namaz kıldıran seccade ile en kısa sürede beş vakit namazı kılmayı öğrenecek dinimizin en önemli gereksinimi olan namaz ibadetini hakkıyla eda etmeye başlayacaksınız.

Namaz öğreten seccade uzman bir ekip tarafından hazırlanmış anlatımıyla kafanızda tereddüt bırakmayacak açıklıkta namaz kılmayı öğretmektedir. Bir hoca karşınızda size her vakit namazını nasıl kılacağınızı anlatıyor gibi hissedecek ve açık berrak bu anlatımla rahatlıkla her vakti hakkıyla kılacaksınız. Uygulamalı olarak eğitim veren bu seccade akılda kalıcı bir anlatım ve seslendirmesiyle daha önce uygulanmamış bir yöntemle namaz kılmayı öğretmektedir.

Namaz kıldıran seccade normal seccadelerden farklı bir görünüme ya da malzemeye sahip değildir. Sadece sağ üst köşesinde her vakit için ayrı bir düğmeye sahip elektronik bir kutu vardır. Bu düğmeler sayesinden her vakit namazın nasıl kılınacağını dinleme ve uygulama imkanınız vardır. Bakım istemeyen ve 2 yıl garantili olan bu cihazı dilerseniz farklı seccadelere monte ederek de kullanabilirsiniz. Özel tasarım patentine sahip namaz kıldıran seccade yanında süpriz hediyelerle sizlere gelmektedir. Namaz kılmayı öğreten bu sesli seccadeye sahip olmak için www.cagrihacumre.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz telefonla hızlı sipariş vermek için 0224 223 34 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

You may also like

Hot News