Dolar : Alış : 5.5498 / Satış : 5.5598
Euro : Alış : 6.3900 / Satış : 6.4015
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa23°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 43040 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Lazerle Labioplasti – Lazerle Labioplasti Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?

01 Ağustos 2017
Ana Sayfa » Röportajlar » Lazerle Labioplasti – Lazerle Labioplasti Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?
Lazerle Labioplasti – Lazerle Labioplasti Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?

Lazerle Labioplasti konusu ile ilgili olarak kadınların en büyük sorunlarından birisi de genital bölge şekil bozuklukları sorunudur. Psikolojik olarak olumsuz etkileri ile cinsel yaşamda kadınları soğutan bu durum genital bölgede yer alan majus denilen dış dudakların olması gerekenden daha uzun veya daha sarkık olması sonucunda ortaya çıkan genital estetik sorunudur. Bu sorunun düzeltilme işlemine de lazerle labioplasti işlemi denilmektedir. Son yıllardaki gelişme ile en güvenilir laboplasti yöntemi de lazerle yapılan yöntemdir. Sağlıklı da olan bu yöntem sayesinde bütün kadınlar bu sorundan kalıcı olarak kurtulabilmektedir. Dış dudakların arasında asimetrik bir şekilde meydana gelebilmektedir. Normalde dış dudakların iç dudakların içinde olması gerekirken dışarıdan görülebiliyor olması da bir estetik sorundur ve bu da lazerle labioplasti yöntemi ile tedavi edilmektedir. Bu sorunlar birçok cinsel sorunlarında yaşanmasına sebep olmaktadır ve tedavi edilmediğinde sorunlar büyümektedir.

Lazerle Labioplasti Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?

lazerle labioplasti

Bu tedavi yöntemi yaklaşık olarak 40 ile 45 dakika arasında sürmektedir. Hem lokal anestezi hem de genel anestezi yapılarak uygulanan bu tedavi de genellikle lokal anestezi yöntemi tercih edilmektedir. Yapılan lazerle labioplasti sonrasında hastalar günlük yaşamlarına dönebilirler. Ancak yaklaşık olarak 3 – 4 hafta cinsel birliktelik yaşamaları tavsiye edilmez. Bu tedavi yöntemi ya adetin bitmesinden önce ya da adetin bitmesinden bir hafta sonra uygulanmaktadır. İşlem yapılacak olan bölgenin de temiz ve kuru kalması doktorlar tarafından önerilmektedir. Bu tedavi sürecini hızlandırmaktadır. Uygulanan lazerle labioplasti tedavisi sonrasında ilk 2 gün banyo yapılmamaktadır. Daha sonraki iki hafta da ise banyo yapmaya izin verilir ancak banyonun ayakta yapılması önerilir. Operasyonu gerçekleştiren uzman doktor, tedavi öncesi ve tedavi sonrasındaki süreçleri ve neler yapılıp yapılmayacağını ayrıntılı şekilde anlatmaktadır.

Lazerle Labioplasti Yöntemi Gebe Kalmayı Etkiler mi?

Bu tedaviyi uygulamayı düşünen bütün kadınların aklına takılan ilk soru işlemin hamileliği etkileyip etkilemeyeceği sorusudur. Birçok yanlış bilgi neticesinde de vajina daraltma lazer yöntemi sonrasında hamilelik olamayacağı gibi doğru olmayan bilgilerle hastalar etkilenmektedir. Tedavisi yapılan kişi bu tedaviyi söylemediği sürece hem eşi hem de doktorlar tarafından fark edilememektedir. Normal doğum için hiç bir sorun oluşturmayan bu yöntem rahatlıkla tercih edilebilir. Genital bölgeye atılan dikişler zamanla kaybolur ve hiç bir iz kalmaz.

Lazerle Labioplasti Yönteminin Ücreti Pahalı mı?

Bu tedavi için sabit bir ücretin varlığından bahsetmek mümkün değildir. Tercih edilen klinik ve uzman doktorun kalitesi ile tedavini kalitesi ücret oranını değiştirmektedir. Bu tedavide dikkat edilmesi gereken durum fiyattan çok yapılan tedavinin kalitesi olmalıdır. Bu tedavi süreci ve fiyat ile ilgili bilgi için http://www.monalisadokunusu.com/lazerle-labioplasti adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika