Dolar : Alış : 5.5498 / Satış : 5.5598
Euro : Alış : 6.3900 / Satış : 6.4015
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa23°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 43040 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Lazer Epilasyonda Uygun Fiyatlar Dermaclinic’te

28 Şubat 2018
Ana Sayfa » Bursa Bölge » Lazer Epilasyonda Uygun Fiyatlar Dermaclinic’te
Lazer Epilasyonda Uygun Fiyatlar Dermaclinic’te

İstenmeyen tüyleri tıraş etmek, cımbızla almak veya ağda ile koparmak zorunda değilsiniz: Lazer epilasyon sizin için çok daha uygun bir seçenek olabilir. Lazer epilasyon, tüm dünyada en sık uygulanan kozmetik işlemlerden biridir. Yüksek yoğunlaşmış ışığı (yani lazeri) saç foliküllerine uygular. Foliküllerdeki pigmentler ışığı emer ve neticede tüyler yok olur. Lazer epilasyon, yüz, bacak, kol, koltuk altlığı, bikini çizgisi ve diğer alanlardaki istenmeyen tüyleri gidermek için kullanılabilir. Lazer epilasyonun faydaları şunlardır:

Hassaslık. Lazerler, özel olarak rengi koyu ve kalın tüyleri hedef almak için ayarlanabilir. Bu tüylerin etrafındaki cilt ise hiçbir hasar almaz.

Hız. Lazerin her darbesi mili-saniyeler sürer. Bu hıza rağmen, aynı anda birçok tüyü ortadan kaldırabilir. Örneğin üst dudak gibi küçük alanlar bir dakikadan kısa sürede tamamlanır. Sırt veya bacaklar gibi geniş alanlar ise bir saate kadar sürebilir.

Sonuçlar. Çoğu hasta, ortalama üç ila yedi seanstan sonra tüylerinin kalıcı olarak dökülmeye başladığını görecektir. Yani derhal sonuç vermeye başlamasa da, işlemin etkileri bir kez görülmeye başlandıktan sonra kalıcı olacaktır.

Lazer Epilasyon İçin Nasıl Hazırlanılır?

Lazer epilasyon, sadece istenmeyen tüyleri lazerle ortadan kaldırmaktan çok daha fazlasıdır. Özel eğitim gerektiren tıbbi bir prosedürdür. Lazer epilasyon almadan önce, işlemi yapan doktor veya teknisyenin konuyla ilgili özel eğitim aldığından emin olun. Lazer epilasyon yapmayı planlıyorsanız, tedaviden önce altı hafta boyunca tüylerinizi diğer yöntemlerle almayı bırakın. Bunun nedeni, lazer epilasyon tüylerin köklerini hedeflemektedir ve diğer yöntemler köke zarar vereceği için epilasyonun işe yaramasını engelleyebilir. Tedaviden önce ve sonra altı hafta boyunca güneşe maruz kalmamalısınız. Güneşe maruz kalma, lazer epilasyonun daha az etkili olmasını sağlar ve tedavi sonrası komplikasyonları daha olası hale getirir. Lazer epilasyon Bursa merkezleri arasında, size en kaliteli ve en profesyonel hizmeti her zaman olduğu gibi Dermaclinic sunmaktadır. Deneyimli ve eğitimli kadromuz, kalıcı etkilerini çok uzun bir süre boyunca göreceğiniz lazer epilasyon hizmetini her cilt tipine göre sunmaktadır. Detaylı bilgi için https://www.dermaclinic.com.tr/bursa-lazer-epilasyon

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika