Dolar : Alış : 6.0656 / Satış : 6.0766
Euro : Alış : 6.7864 / Satış : 6.7986
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa25°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 43373 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İznik Belediyesi’nde Temsilci Seçim Heyecanı Yaşandı

08 Mart 2019
Ana Sayfa » Bursa Bölge » İznik Belediyesi’nde Temsilci Seçim Heyecanı Yaşandı
İznik Belediyesi’nde Temsilci Seçim Heyecanı Yaşandı

İznik Belediyesi’nde 696 sayılı KHK ile kadroya geçen 157 personel arasında sendika temsilcisi seçimi yapıldı.

Temsilci seçiminde İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Hizmet-İş Bursa Şube Başkanı Mustafa Yavuz, Hizmet-İş Bursa Mali Sekreteri Mustafa Kılıç, Hizmet-İş Bursa Sekreteri Selim Bal ve Genel Başkan Danışmanı Mehmet Keskin personeli yalnız bırakmadı.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın konuşmasında “Bende uzun yıllar sendika içerisinde çalışanların hakkını savunmuş bir büyüğünüz olarak sizlerin hakkını aramasını, hak ettiğiniz değere kavuşmanızı destekliyorum.5 yıl boyunca da sizlerin sendikal faaliyetlerinize destekler vererek hep birlikte yüzlerce esere ve çalışmaya imza attık. Ben her birinize teşekkür ediyorum” dedi.

Hizmet-İş Bursa Şube Başkanı Mustafa Yavuz da konuşmasında “Yapılacak temsilci seçiminin sizlere hayırlı olmasını temenni ediyorum.7 aday arkadaşımıza adaylıkları dolayısıyla, cesaretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

İznik Belediyesi Şehit Piyade Komando Çavuş Fehmi Barcın Gençlik ve Kültür Merkezi Salonunda gerçekleşen oy verme işleminde 143 personel oy kullandı.Her personelin iki kişiyi işaretlediği oy pusulasında en çok oyu olan Ramazan Biçer ve Sinan Şahin Sendika Temsilcisi olarak seçildiler.Oyların açıklanmasının ardından İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve mesai arkadaşları seçilen temsilcileri tebrik ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika