Dolar : Alış : 6.0656 / Satış : 6.0766
Euro : Alış : 6.7864 / Satış : 6.7986
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa25°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 43373 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gürsu’nun Çehresi Yenileniyor

14 Mart 2019
Ana Sayfa » Bursa Bölge » Gürsu’nun Çehresi Yenileniyor
Gürsu’nun Çehresi Yenileniyor

Gürsu Belediyesi’nce ilçenin farklı cadde ve sokaklarında yapılan üstyapı çalışmaları kapsamında,  ihtiyaç duyulan noktalara parke döşeniyor.

Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen üstyapı çalışmaları kapsamında yapılan; parke, bordür, tretuvar çalışmalarıyla ilçenin çehresi yenileniyor.

“İlçemizin kent kimliğine uygun şekilde gelişimini sağlamaya yönelik fiziki çalışmalarımız hızla devam ediyor” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “ Gürsu’ nun ihtiyaçlarına en hızlı ve kalıcı çözümler üretmek bilinciyle çalışıyoruz. Belediyemizin sahip olduğu imkanları en etkin şekilde kullanarak, ilçemizde ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklarda yenileme çalışmalarımızı yoğun olarak sürdürüyoruz Nüfusu hızla artan ilçemizde ihtiyaçlar da bu oranda artıyor. Çalışmalarımız kapsamında yeni yerleşim alanlarında üstyapı eksikliklerini tamamlarken, eskiyen üstyapının da yenilenmesi çalışmalarını yapıyoruz. İlçe halkımızın altyapı ve üstyapıda sorunsuz bir ilçede yaşaması için çalışmalarımız belirlenen planlama doğrultusunda gerçekleştirilmekte” dedi.

Gürsu’nun merkezinde ve köyden mahalleye dönüşen yeni mahallelerinde devam eden üstyapı çalışmaları, yapılan planlamayla ilçe genelinde sürdürülecek.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika