Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz

İşte Rezzan Kiraz’dan günlük burç yorumları;

Rezzan Kiraz 15 – 21 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

Ev ve emlakla ilgili bir işimiz veya yeni bir yapılanma söz konusu ise, bütçemizi aşan ekstra masraflar canımızı sıkabilir. Faturalarımız ve gözümüzden kaçan borçlar, her an kapımızı çalabilir. Yollardan beklediğimiz mutlu haberleri nihayet alacağız. Güven duygumuzun bizi olumlu bir şekilde yönlendireceği özel haftalardan biri. Başkalarının işimize karışmasından rahatsız olacak, hatta bazı konularda inatçı davranacağız. Bu hafta, maddi konularda sabit düşünmekten vazgeçmeliyiz. Seçeneklerimiz olduğunu unutmamalı ve bu konuda en doğru kararı verene kadar etraflıca düşünmeliyiz. Kamuoyunu ilgilendiren ilginç olaylar gündeme gelecek. İlişkilerimizde kararlı düşünmenin artılarını, zaman bize olumlu bir şekilde gösterecektir.

Koç Burcu:

Kendinize olan güveniniz, sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımları atıyorsunuz. Bu hafta , düşüncelerinizde karmaşa ve yoğunluk yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu :

Venüs Aslan’da ilerliyor. Geçmişle ilgili anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Sizin bu duygusal halinizi, aşırı olmaması şartıyla partneriniz de paylaşıyor.

İkizler Burcu:

Bu hafta sizi ikna etmeye çalışmaktan yorulabilirler. Çevreniz için, zor bir kişi olarak tanınabilirsiniz. Aklınıza ve yeteneğinize güveniyorsunuz. Sosyal hayatınız oldukça renkli seyrediyor.

Yengeç Burcu:

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Hassas anlar yaşayabileceğiniz bir hafta. Böyle durumlarda gergin oluyorsunuz.

Aslan Burcu:

Aktif yönlerinizin takdir edilmesiyle toplumsal hayatınız canlanıyor. Bu hafta birçok aktivite gerektiren olaylarla ön plan çıkmayı başarıyorsunuz. Arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız.

Başak Burcu:

İçinizde biriken enerjiyi bir yerlere kanalize etmek zorundasınız. Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünmelisiniz. Aslında yaptığınız birçok hatanın altında sizin yanlış yargılarınız var.

Terazi Burcu:

Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Duygusal güvene ihtiyacınız var. Fakat, sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmalısınız.

Akrep Burcu:

Birlikte hareket edeceğiniz kişilerin duygusal yönlerinden etkilenecek ve düşüncelerinize yenilik getireceksiniz. Geçmiş tercübelerinizi örnek almalı ve yeniden yapılanmaktan korkmamalısınız.

Yay Burcu:

Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir hafta. Maddesel kaygılarınızı yenmek istiyorsanız, bütçenizi yeniden gözden geçirin ve unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın. Kazançlarınız bu hafta artacak.

Oğlak Burcu:

Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz.

Kova Burcu:

Duygu dolu bir hafta sizi bekliyor. Olaylara alıngan bir tablo ile yaklaşabilirsiniz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bu dönemde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz.

Balık Burcu:

Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Bu hafta ailenizin eski olayları yeniden gündeme gelebilir.

İlgili Yazılar