...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa11°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 43371 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Güncel Hint-Bollywood Filmleri Filmbilir.org adresinde

17 Temmuz 2017
Ana Sayfa » Kültür Sanat » Güncel Hint-Bollywood Filmleri Filmbilir.org adresinde
Güncel Hint-Bollywood Filmleri Filmbilir.org adresinde

ABD’nin Hollywood’u varsa, Hindistan’ınsa Bollywood’u bulunmaktadır. Hint filmlerinin her zaman kendile özgülüğü, izleyicileri kendisine çeken bir his yaratmıştır. Filmlerinde gelenekselliklerinden ödün vermeyen Hint yapımcıları, bol müzikli filmlerle izleyicinin karşısına çıkmaktadır. Oldukça sevilen filmler IMDb nezdinde de önemli bir yerde bulunmaktadır.

Özellikle Aamir Khan filmleri, izleyicilerin hayata bakış açılarını etkileyecek dramalarla süslenmişlerdir. Aamir Khan, içerisinde bulunduğu ve biraz da dış dünyadaki toplumun kanayan yaralarına parmak basmaktadır. Filmleriyle sosyal eleştirilerini gerçekleştiren Khan, Hint filmleri izle – Hint filmlerinin önemli isimlerindendir. O filmlerden bir tanesi ise Like Stars on Earth’tür. (Türkçe adıyla: Her Çocuk Özeldir) 2007 yılında izleyiciyle buluşan film, disleksi bir çocuğun hikayesini konu almaktadır. 71 binlik bir IMDb oylamasına sahip olan filmin puanıysa 8.5’tir.

2016 tarihli Hint filmi olan Baaghi ise yine web sitesinde sizler için 1080p ve 720p seçenekleriyle sunulmaktadır. Aksiyon filmleri arasında yer alan filmin IMDb puanıysa 6.1’dir.

Hint filmlerinin en çok konuşulan filmlerinden bir diğeri Baahubali’dir. Baahubali, taht kavgalarını konu alan bir filmdir. İki kardeşin aralarında ettikleri kavga ile aile bağları gittikçe zayıflamaktadır. Yönetmen koltuğundaysa S.S Rajamouli’yi görmek mümkündür. Eser pek çok ülkede de çevrilerek gösterime girmiştir. Filmin ilk serisi 2015 yılında izleyici ile buluşmuşken ikinci filmse 2016 yılında gösterime girmiştir. Baahubali 2’de de kavgalar tüm hızıyla devam etmektedir.

Yalan üzerine kurulan ilişkilerle sadece eğlence amaçlı hareket eden iki kişinin vardığı boyutu izleyebileceğiniz Tamasha ise Hint Filmi izle – Hint Filmleri arasında yer alan başka bir yapımdır. Filmin IMDb puanı 7.3 olup, başrollerde Ranbir Kapoor bulunmaktadır. Kategoride yer alan bir başka filmse Ghajini’dir. Aamir Khan imzalı olan film, 2008 yılında gösterime girmiştir. Akıl Defteri filminden uyarlanarak yapılan film, hafızasını kısa süreli olarak kaybeden bir adamın üzerinden ilermektedir. Her 15 dakikada bir her şeyi unutan ve bunları hatırlamak için fotoğraf çekip not alan adamın başından geçen aksiyon dolu dakikalar filmin devamında sizleri beklemektedir. Yine Aamir Khan yapımlarından 3 Idiots da dikkat çeken Hint Filmleri İzle – Hint Filmlerindendir.

Detaylar: www.filmbilir.org

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika