Burçlar Ve Yorumları

Koç Burcu Erkeği
Koç burcu erkeği spor takılan ve maceracı bayanları sever. Hayallerini hayatı dolu dolu yaşayan kadınlar süsler. Peki onun için hoş bir sürpriz ne olabilir?         Koç Burcu Kadını         Koç Burcu Kadını
Koç burcu kadını bir erkek tarafından korunmayı, gözetilmeyi bekleyen bir tip değildir. Ve bu yolda kendisi gibi ona eşlik edebilecek güçlü bir partner ister.
Koç Burcu Aşk Hayatı         Koç Burcu Aşk Hayatı
Koç burcu insanı, özgür ve heyecanlı insanları sever. Bir Koç ile birlikteyseniz eğer o’nunla birlikte geç saatlere kadar uykusuz kalmayı göze almanız gerekir.         Koç Burcu Cinsellik         Koç Burcu Cinsellik
Koç burcu karşılarındakine ilk adımı atma fırsatı bırakmazlar. Beğendikleri birini olduğunda zaman kaybetmeden onu elde etmeye çalışırlar.
Koç Burcu İş Hayatı         Koç Burcu İş Hayatı
Koç burcu insanı ile iş ortaklığı yapacak kişinin öncelikle bu burcun insanını iyi tanıması gerekir. Koçlar önder olarak yaratılmışlardır istekleri bitmek bilmez.         Koç Burcu Sağlık         Koç Burcu Sağlık
Koç burcu olan insanlar sık sık baş ağrısı çekerler. Koç’ların salgı bezleri tehlike anında aşırı adrenalin salgılar beden enerji ve coşkuyla dolar.

Çok fazla hoşgörülü ele aldığınız konularda birtakım ilişki zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi daha sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuk bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir. Kendinizi sakınmak adına bazı ilişkilere girmekten çekinmeniz, size yalnızlıklar yaşatabiliyor.

Aşk Yaşamı : İlişkide sadakat, sizin için her şeyden önemli. Fakat işi abartıp sadakatin takipçisi, denetçisi gibi davranışlar içine girebiliyorsunuz. Aşırılıklarınız sizi pek cazip bir sevgili haline getirmiyor.

İş Yaşamı : Bir basiretsizliğin boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açması sizi geriyor. Fakat bu konuda yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Herkes suskun dururken sivrilik yapmanız zarar getirebilir.

Para Durumu : Parayla alakalı bazı güvensizliklerin, hakkedilmiş de olsalar onur kırıcı olduklarını düşünüyorsunuz. Borca girmek istemediğiniz için, bir ödemenizin hiç olmazsa bir kısmını erteletmeyi düşüneceksiniz.

Dikkat : Dolaylı olarak iş konulu bir görüşmenizde, kararlı bir izlenim vermeniz gerekecek.

Boğa Burcu Erkeği
Boğa burcu erkeği çekingen, duygusal ve lüks yaşayan bayanlardan hoşlanır. Peki onun için hoş bir sürpriz ne olabilir?         Boğa Burcu Kadını         Boğa Burcu Kadını
Boğa burcu kadınlarının ilk olarak istedikleri aşk ve sevgidir. Daha sonrasında ise hiç kuşkusuz “para” diyecektir.
Boğa Burcu Aşk Hayatı         Boğa Burcu Aşk Hayatı
Boğa burcu insanı karşı cinse ilgi duysa bile bunu belli etmesi oldukça uzun zaman alabilir. Boğa burcuyla birlikte olabilmek için sabırlı ve sakin olmayı öğrenmelisiniz.         Boğa Burcu Cinsellik         Boğa Burcu Cinsellik
Boğa burcu insanı hiç kimseye kolay bağlanamaz, ama bir kez güvendikten ve bağlandıktan sonra da son derece sadıktır.
Boğa Burcu İş Hayatı         Boğa Burcu İş Hayatı
İşkolik boğa burcu için zor iş yoktur. Para kazanmak zor ve yorucu da olsa bir işe başladığında sonuna kadar götürür. Yatırım yapmasını iyi bilir.         Boğa Burcu Sağlık         Boğa Burcu Sağlık
Boğa burcu vücutta yönettiği bölümler ense ve boğaz bölgesidir. Bu nedenle en sık yakalandıkları hastalık soğuk algınlığı ve anjindir.
Boğa Burcu Günlük Fal
Kendinizi ruhsal açıdan baskılanmış hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Günlük yaşamdan kaynaklanan sorunları biriktirmeniz kendinizi rahatsız hissetmenize neden olabilir. Bunun yanında, yeni kişiler, yeni yüzler ve olumlu sürprizler sevindirici olabilir.

Yaşamı : İlişkinizde daha esnek davranmaya çalışmalısınız. Dünden gelen enerjiler bugün de devam etmekte. Aranızdakileri yeniden gözden geçirebilir, bazı kararlar almaya zorlanabilirsiniz. Daha esnek olmaya bakın.

İş Yaşamı : İş konusunda henüz büyük bir maddi ilerleme olmasa da güçlü olacağınız bir konuma geleceksiniz. Beklemediğiniz destekler alacaksınız. Bu sizin için büyük moral kaynağı olacak.

Para Durumu : Parasal konulardaki gelişmeler dikkat çekiyor. Harcamalarınızı daha kontrollü yapmalısınız. Başkalarının maddi kaynaklarından yararlanabilirsiniz.

Dikkat : Bugün günlük rutin işlere, detay gerektiren konulara daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir.

İkizler Burcu Erkeği
İkizler burcu erkeği çekingen olmayan kadınları daha çok sever. Onunla sohbete başlarken ilk sözü ondan beklemenize gerek yoktur, söze siz de başlayabilirsiniz.         İkizler Burcu Kadını         İkizler Burcu Kadını
Burçlara göre kadınlar başlığı altında, kadınların temsil ettikleri burçlarının onlara verdiği özelliklerle karşı cinsten beklentilerini öğrenebiliriz.
İkizler Burcu Aşk Hayatı         İkizler Burcu Aşk Hayatı
İkizler burcu insanı karşı cinse ilgi duysa bile bunu belli etmesi oldukça uzun zaman alabilir. İkizler burcuyla birlikte olabilmek için sabırlı ve sakin olmayı öğrenmelisiniz.         İkizler Burcu Cinsellik         İkizler Burcu Cinsellik
İkizler burcu insanları aşkta, ateşle ve başkalarının kalbiyle oynamayı severler. Onlar için ne kadar aşk varsa hepsi kendilerinindir, aşık olmaktan bıkıp usanmazlar.
İkizler Burcu İş Hayatı         İkizler Burcu İş Hayatı
Burçların kişiliğimize ve karakterimize olan olumlu ve olumsuz tüm etkileri hayatımızın her alanında olduğu gibi, iş yaşamımıza da yansır.         İkizler Burcu Sağlık         İkizler Burcu Sağlık
stroloji ve bizi temsil eden burçlar bizi etkilediği gibi sağlığımız açısından da büyük önem teşkil eder. Burcumuz, gezegenler ve evleri sahip olduğumuz bazı organlarımızı temsil ederler.
İkizler Burcu Günlük Fal
Tam bir deniz tutkunusunuz. Bugün bu tutkunuzu elden geldiğince doyuracaksınız. Kendiniz gibi bir arkadaş arayışınız da sona erecek muhtemelen. Yeni haftaya daha bir mutlu başlayacaksınız. Gönlünüzün denizde ama hayatınızın karada olması en büyük çözümsüzlüğünüz. Ruhunuzla bedeninizi aynı yere koyma şansını hiç bulamayacaksınız gibi görünüyor. Kuru yerlerde ıslak ruhunuzla dolaşacaksınız.

Aşk Yaşamı : Kurallarınız var. Aşkı o kurallara baştankara bağlamışsınız. Ama çok kararlısınız. Bu yüzden sizi arada bir yoklayanlar eli boş dönüyorlar.

İş Yaşamı : Verimli. İşinizi önemsiyorsunuz. Bıktım bu işten yakınmalarınız çalışma temponuzla çelişiyor. İşinizin uzmanısınız. Bu nedenle de aranan birisiniz. Oldukça uzaklara işle ilgili bir yolculuğunuz olabilir bu yakında. Böyle bir beklentiniz var, ama gurubunuzda bir eleme olabilir. Bu iş yolculuğunun dışında kalabilirsiniz.

Para Durumu : Nakit sıkıntısı çekiyorsunuz. Nakdin dışındakiler de dönem nedeniyle
pek geçerlilik bulmuyor. Aile bazı harcamalarınızı çok kişisel ve gereksiz buluyor. Bu harcamaları biraz azaltmanız nakit ihtiyacınıza az da olsa katkı koyacaktır.

Dikkat : Birlikte yaşadığınız kişi sizin şahsi dostlarınızla tanışamamaktan rahatsız. Bu size karşı onda bir güvensizlik geliştirebilir.

Yengeç Burcu Erkeği
Bir yengeç burcu erkeğiyle birlikte olmaksa amacınız, çoğu zaman evde kalmaya veya yıldızların altında dolaşmaya hazır olun. Peki onun için hoş bir sürpriz ne olabilir?         Yengeç Burcu Kadını         Yengeç Burcu Kadını
Yengeç burcu kadını, karşı cinsten; öncelikle kendine iyi bir eş, sonrasında da çocuklarına iyi bir baba olmasını bekler.
Yengeç Burcu Aşk Hayatı         Yengeç Burcu Aşk Hayatı
Yengeç burcu insanından bir ilişkinin başlangıcında ilk adımın gelmesini, duygularını açıkca ifade etmesini beklemeyin.         Yengeç Burcu Cinsellik         Yengeç Burcu Cinsellik
Romantik yengeç burcunun tutkusu da romantizmdir. Onların ilan-ı aşk edecekleri ortam üzerine ay ışığı düşen bir göl kenarı olabilir mesela.
Yengeç Burcu İş Hayatı         Yengeç Burcu İş Hayatı
Yengeç burcu insanı iş hayatı konusunda yaradılıştan yeteneklidir. Parayı işletmeyi iyi bilir. Sabrıyla her işin üstesinden gelir.         Yengeç Burcu Sağlık         Yengeç Burcu Sağlık
Astroloji ve bizi temsil eden burçlar bizi etkilediği gibi sağlığımız açısından da büyük önem teşkil eder. Burcumuz, gezegenler ve evleri sahip olduğumuz bazı organlarımızı temsil ederler.
Yengeç Burcu Günlük Fal
Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özgün görüşleriniz, kazanç kadar kayıp da getirebilir. Bu, ortaya koyacağınız tavra bağlı olacak. Akraba, komşuluk türü ilişkilerde korumaya çalıştığınız dengeler var. Bu konularda karşılaşacağınız duygusal koşullanmışlıkların sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor.

Aşk Yaşamı : Aşkı yaşayış biçiminizi değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorlanıyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.

İş Yaşamı : İşe bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çok masum görünmüyorsunuz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest yapabilir.

Para Durumu : Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin bilincindesiniz. Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.

Dikkat : Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair inancınızı acilen değiştirmeniz gerekiyor.

Aslan Burcu Erkeği
Aslan burcu erkeği, kendinden emin, sosyal kadınlardan hoşlanır. Bir aslan’la yaşamak onunla sahne ışıklarını paylaşmak demektir. Peki onun için hoş bir sürpriz ne olabilir?         Aslan Burcu Kadını         Aslan Burcu Kadını
Aslan burcu kadını bir erkekten öncelikle saygı bekler. Kendileri bir kraliçedir. Eleştirilmekten nefret eder ve bunun aksine İltifatlara ise bayılırlar, hele ki bu iltifatlar özellikle başkalarının yanında olursa!
Aslan Burcu Aşk Hayatı         Aslan Burcu Aşk Hayatı
Aslan burcu insanı ufak komplimanları, beğenilmeyi ve takdir edilmeyi sever. Bir Aslan’ı kazanmak için en uygun yöntem O’nun üstün taraflarını yine O’na anlatmaktır.         Aslan Burcu Cinsellik         Aslan Burcu Cinsellik
Kendilerine çok fazla güvenen aslan burçu insanları kendi değerinden ve kendi güzelliğinden o denli emin kimselerdir ki, alelade bir kişi olmakla yetinemezler.
Aslan Burcu İş Hayatı         Aslan Burcu İş Hayatı
Aslan burcu insanı ortaklıklarında hiçbir zaman ikinci planda kalmaya yanaşmayacaktır. Ortağıyla birlikte tüm gücüyle çalışarak ortaklığının ve işlerinin yolunda gitmesi için elinden geleni yapar.         Aslan Burcu Sağlık         Aslan Burcu Sağlık
Aslan burcu vücutta kalp, omurga ve sırtı yönetir. Aslan burcu insanı heyecanı ve dolu dolu yaşamayı sevdiğinden, ilerleyen yaşlarda dingin bir yaşama dönmezse kalp yetmezliği gibi hastalıklara yakalanabilir.

Başak Burcu Erkeği         Başak Burcu Erkeği
Başak burcu erkeği için kadın, klasik bir arkadaş ve düşüncelerini söylemekten çekinmeyen biri olmalıdır. Peki onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Mesela birlikte su kayağı yapabilirsiniz.         Başak Burcu Kadını         Başak Burcu Kadını
Başak burcu kadını için her erkek, çözülmesi gereken bir vakadır. Onunla bir ilişki düşünüyorsanız şayet, kendinizi hemen ele vermeyin.
Başak Burcu Aşk Hayatı         Başak Burcu Aşk Hayatı
Başak burcu insanları iyi ve etkili konuşma yeteneğine sahip insanları sever. Başaklar iletişim kurmayı seven tiplerdir. Etrafında zeki, entellektüel ve sakin insanların olmasını tercih ederler.         Başak Burcu Cinsellik         Başak Burcu Cinsellik
Başak burcu insanları ulaşılması kolay bir mutluluğun özlemini çekerler. Aşırı tutku ve maceralı aşklardan korkarlar. Onlar için aşk demek evlilik ve güvenli bir yaşantı demektir.
Başak Burcu İş Hayatı         Başak Burcu İş Hayatı
Güvenilir başak burcu insanları aynı zamanda çalışkan bir ortak olurlar. Biraz çekingendirler, kendilerine ait vazgeçilmez belirli kuralları vardır ve işlerini ön planda tutarlar.         Başak Burcu Sağlık         Başak Burcu Sağlık
Başak burcu insanı vücutta sinir sistemini ve barsakları yönetir. Başak insanları da yengeçler gibi mide hastalıklarına yatkın olduklarından, yediklerine özen göstermeli ve dengeli beslenmelidirler.

Terazi Burcu Erkeği
Terazi burcu erkeği kolay elde edebileceği tipleri sever; ısrarcı bir yapısı olmadığından, çok uğraşmaktan ve ısrarcı olmaktan çekinir.         Terazi Burcu Kadını         Terazi Burcu Kadını
Terazi burcu tam bir uyum burcu olduğundan, terazi burcu kadını da, uyumlu bir beraberlik ister. Karşı cinsin eğitim düzeyi, karakteri, aile yapısı, boyu, kilosu, kısacası herşeyiyle kendine uygun olmasını ister.
Terazi Burcu Aşk Hayatı         Terazi Burcu Aşk Hayatı
Terazi burcu insanı hayatı boyunca sevmeyi ve sevilmeyi arzuladığı için sürekli, kendini tamamlayacak bir eş arayışındadır.         Terazi Burcu Cinsellik         Terazi Burcu Cinsellik
Teraziler burcu insanları çok duygusal ve çok duyarlı kişilerdir ve bu nedenle de kendilerine benzeyen eşler ararlar. Evlilik dışı cinsel ilişkiler hiçbir şekilde söz konusu değildir onlar için.
Terazi Burcu İş Hayatı         Terazi Burcu İş Hayatı
Terazi burcu insanı ortaklıklarında çok iyidir ve başarılıdır. Aynı zamanda terazi “ortaklık” burcu olup, bu kavram Terazi ile simgelenir.         Terazi Burcu Sağlık         Terazi Burcu Sağlık
Astroloji ve bizi temsil eden burçlar bizi etkilediği gibi sağlığımız açısından da büyük önem teşkil eder. Burcumuz, gezegenler ve evleri sahip olduğumuz bazı organlarımızı temsil ederler.
Terazi Burcu Günlük Fal
Çevrenizdeki birtakım coşkulu ilişkilerde yapmacık taraflar buluyorsunuz. Ama bunlardan birine duyduğunuz aşırı ilgiyi saklayamayacaksınız.ünlerde daha kararlı ve eli çabuk olmanız gerekiyor. Geleceğe ertelediğiniz çözümler sizin kadar sabırlı olmayabilir. Bu günler içinde sizi sosyal konularda atağa kaldıracak bazı haberleriniz var.

Aşk Yaşamı : Son zamanlarda tüm sosyalliğinizi evle sınırlamanız, heyecan tazelediğiniz düşüncesi uyandırıyor. Arkadaş çevrenizin esprili eleştirilerinin altında ilişkinize yönelik hoş kıskançlıklar var.

İş Yaşamı : Başarılarınız uzun zaman sürecek gibi görünüyor. Bugünlerde çok sevineceğiniz bir görüşme isteği alacaksınız. Bu görüşme, sizi gerginlik olarak yaşadığınız bir sorundan kurtarabilir.

Para Durumu : Paranızı hareketli alanlarda değerlendirme düşüncenizde, görüş anlamında destekleriniz olacak. Akraba ilişkilerinizde yaşanan bir probleme para desteğiniz olabilir.

Dikkat : Yakın bir ilişkinizde unuttuğunuz ya da biraz umursamazlıkla beklediğiniz bir şey var. Size ulaştırılmak isteniyor. Bugünlerde duyumlarını alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği
Bir akrep erkeğini etkileyebilecek kadın cinsel bakımdan ona uyan ve yüksek libidosuyla başedebilen bir kadındır.         Akrep Burcu Kadını         Akrep Burcu Kadını
Akrep burcu kadını çok tutkulu ve isteklidir. Bir erkekten beklediği aşırı istekleri yoktur. Karşı cinsin hataları ve kusurları olabilir.
Akrep Burcu Aşk Hayatı         Akrep Burcu Aşk Hayatı
Akrep burcu insanı, karşı cinsi ilk karşılaştığı andan itibaren etkisi altına alır. Akrepler çekici ve gizemlidirler. Akrep burcunun yüzeyde gösterdikleri yalnızca karşı tarafın görmesini istedikleridir.         Akrep Burcu Cinsellik         Akrep Burcu Cinsellik
Akrep burcu insanları tamamen hislerine güvenen ve onunla hareket eden, tutkularında bir miktar bencil ve çok sevdiklerinde hasta derecesinde kıskanç kişilerdir.
Akrep Burcu İş Hayatı         Akrep Burcu İş Hayatı
Akrep burcu sabırlı ve doğru kişiliğiyle yaptığı işlerde çok dayanıklıdır. Davranışlarında bazen asabi olduğu için ortaklıklarında kendisini düşünülmeyen insan durumuna sokabilir.         Akrep Burcu Sağlık         Akrep Burcu Sağlık
Akrep burcu insanının vücutta yönettiği bölüm ilk olarak üreme organlarıdır ve sonrasında midedir. Bu nedenledir ki tüm burçlar içinde cinselliğe en düşkün insanlar Akrep’lerdir.
Akrep Burcu Günlük Fal
Aşırı duygusallığınızı dengelemeye, kimi, ne ölçüde tanıdığınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Arkadaş çevrenizde bazı insanlarla sohbeti koyulaştırıp karşılıklı yeniden tanışma seansları yapabilir, böylece aradaki yüzeysel sorunları asgariye indirebilirsiniz. Bugün hayatınızın her alanındaki ilişkilerinizde uyumluluğu arttırma çabalarınız olacak.

Aşk Yaşamı : Bu duygu, yaşamınızda özel bir yer tutuyor. Bu da, zor bulan, zor seven, zor ilişki sürdürülen biri olarak bilinmenize yol açıyor. Aşka bakışınızı biraz gevşetebilir, kendinizi baskılamaktan kurtulabilirsiniz.

İş Yaşamı : Bugünlerde enerjinizi yoğunlaştırdığınız işlerde, birtakım ortaklık türü ilişkilere karşı uyanık olmanız gerekiyor. Ayağınızı sağlam basmanız halinde, ciddi engellerinizi ortadan kaldırabileceksiniz.

Para Durumu : Paranızı doğru yerlere kanalize etme konusunda sabır göstermeniz gerekiyor. Bu konudaki acelecilik, size gelecekte üzüntü yaşatabilir. Akşam saatlerinde çözümsüz bir para tartışmanız olabilir.

Dikkat : Hayattan kopuk biri olarak değerlendirip sorunlarına uzak durduğunuz bir yakınınızın koşullarını iyice gözden geçirmeniz gerekiyor. Onunla ilgili duygularınız sapma gösterebilir.

Yay Burcu Erkeği
Yay burcu erkeği eğlenceye düşkün yapısıyla aşkı seven kadınları tercih eder. Sürekli ilgi beklemeyen ve mızmız olmayan kadın tiplerinden hoşlanır.         Yay Burcu Kadını         Yay Burcu Kadını
Yay burcu kadını özellikle yabancı uyruklu erkeklerden çok hoşlanır. Ülkeniz ve ana diliniz farklıysa bir Yay kadınıyla berabersiniz demektir.
Yay Burcu Aşk Hayatı         Yay Burcu Aşk Hayatı
Yay Burcu insanı aşk için en çekici ve ilginç burçlardan birisidir. Bir yay için yaşam eğlencedir, aşkı ve hayal kurmayı çok sever. En belirgin özelliklerinden bir tanesi espri yeteneğidir.         Yay Burcu Cinsellik         Yay Burcu Cinsellik
Yay burcu insanları egzotik kişilerden hoşlanırlar ve yollarına bu tür kişiler çıktığında aşık olabilirler. .
Yay Burcu İş Hayatı         Yay Burcu İş Hayatı
Yay burcu oratağınız varsa eğer, ondan alacağınız çok şey var demektir. Daha iyisi de kendini her yönden geliştirmiş bir yay burcuyla ortaklık kurmanız sizin için çok yararlı olur.         Yay Burcu Sağlık         Yay Burcu Sağlık
Yay burcu vücutta karaciğer, uyluk ve dişleri yönetir. Hareketli bir kişiliğe sahip olan yay insanları, ihtiyacı olan gerekli fiziksel ve zihinsel egzersizleri yapmadıklarında zorluk çekerler.
Yay Burcu Günlük Fal
Günün ilk yarısı yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda bir artış olacaktır. Sizin için faydalı olacak diyaloglara girebilirsiniz. Kısa süreli planlar yapma eğiliminde olacaksınız ve planlarınızı gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Günün ikinci yarısı ise ailenizle ilgili yada evinizde çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenizden etkilenmeye açık olduğunuz gibi sizde çevrenizi olumsuz etkileyebilirsiniz. Çevrenizde fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar olabilir.

Oğlak Burcu Erkeği
Oğlak burcu erkeği, akıllı ve ciddi kadınlardan hoşlanır. Onun size hayran olmasını istiyorsanız, hayattan ne istediğinizi bilmelisniz. Ve tabi onu nasıl elde edeceğinizi de.         Oğlak Burcu Kadını         Oğlak Burcu Kadını
Oğlak burcu kadını özellikle yabancı uyruklu erkeklerden çok hoşlanır. Ülkeniz ve ana diliniz farklıysa bir Yay kadınıyla berabersiniz demektir. Yanısıra sportif yapılı ve sporla meşgul olan erkekleri de.
Oğlak Burcu Aşk Hayatı         Oğlak Burcu Aşk Hayatı
Oğlak burcu insanı ilk karşılaşmada soğuk bir izlenim yaratsa da aslında bu ihtiyatlı olmak durumu içerisinde geliştirdiği bir savunma mekanzimasıdır.         Oğlak Burcu Cinsellik         Oğlak Burcu Cinsellik
Oğlak burcu insanı flört etmeyi sevmez, aşkı gereğinden fazla ciddiye alır. Danslardan, eğlencelerden, hızlı partnerlerden, aşkı hafife alanlardan her zaman kaçar.
Oğlak Burcu İş Hayatı         Oğlak Burcu İş Hayatı
Oğlak burcu insanı iki tiptir. Biri evcil oğlaklardır, diğeri ise biraz yabanidir ve gözü hep yükseklerde dışarılardadır. Evcil bir oğlak ortağı sıkıcı olabilir fakat, diğeri ortağınız ise yaşadınız demektir.         Oğlak Burcu Sağlık         Oğlak Burcu Sağlık
Oğlak burcu insanı dişleri ve kemikleri yönettiğinden Oğlak’lar, ortopedik sorunlara ve diş hastalıklarına oldukça yatkın insanlardır.
Oğlak Burcu Günlük Fal
Kendinizi enerjik hissetmenize rağmen fiziksel yorgunluğunuz hat safhada. Dinlenmeye gayret etmelisiniz. Bugün uzun süredir sizi üzen aile içi bir olay çözüme ulaşacak. Bugün kısa zaman önce hazırladığınız bir projeyi tamamlayacaksınız. Önem verdiğiniz bir girişiminiz için de aradığınız fırsatı yakalayacaksınız. Bugün hayal kırıklıklarına karşı koyacak ve bir çok duygusal savunma mekanizması geliştireceksiniz.

Aşk Yaşamı : Aşk hayatınızda duygusal bir zenginlik yaşamanın yanı sıra sevgilinizin sizin için akşama hazırladığı sürpriz ve hediyeler sevinçten ayaklarınızı yerden kesecek.

İş Yaşamı : İş hayatınızda iş potansiyelinizin farkındasınız ve bu konuda yeni talepleriniz olacak. İkili ilişkilerde kendinize güvenmenizin ve rahatlığınız avantajı ile
daima önde olacaksınız.

Para Durumu : Mali sorunlarınıza çözüm arayışınız devam edecek. Alışveriş etmeyi çok seviyorsunuz. Kendiniz ve sevdikleriniz için sürekli alışveriş yapıyorsunuz. Maddi durumunuzu göz önünde bulundurmalısınız.

Dikkat : Bugün çevrenizdeki insanlara baş kaldıracak asi bir tutum içine gireceksiniz. Ancak bu tutumunuzu uzun süre sürdürebilirseniz,onlara dediklerinizi yaptırabilirsiniz.

Kova Burcu Erkeği
Kova burcu erkeği de akıllı ve zeki kadınlardan hoşlanır. Onun beğenisini kazanmaksa niyetiniz, onunla her konuda sohbet edebilmelisiniz. Farklı yapısıyla kültüre çok önem verir.         Kova Burcu Kadını         Kova Burcu Kadını
Tutucu ve kıskançsanız kova burcu kadınına yaklaşmanız büyük hata olabilir. Böylebir yapınız varsa şayet onu gördüğünüzde uyum sağlayamayacağınızı rahatlıkla anlarsınız.
Kova Burcu Aşk Hayatı         Kova Burcu Aşk Hayatı
Kovalar karşı cinse her zaman çekici, esprili, farklı ve zeki gelir. Bir kovanın yaşamı tamamıyla kendisine aittir ve yaşamını kendi arzusuna göre düzenler.         Kova Burcu Cinsellik         Kova Burcu Cinsellik
Kova burçları alışılmamış aşklara yönelen tiplerdir. Bir kova burcu insanını elde etmek isteyen kişinin çok geniş bir iç dünyası ve ilerici görüşleri olmalıdır.
Kova Burcu İş Hayatı         Kova Burcu İş Hayatı
Kova burcu insanından iyi bir iş ortağı olur. Sessiz ve dürüst davranışlarıyla burçlar kuşağında her yönden denge sağlayabilen tiplerdir. Güvenilir ve akıllı çalışmalarıyla ün kazanabilirler.         Kova Burcu Sağlık         Kova Burcu Sağlık
Kova burcu vücutta dolaşım sistemini yönetir. Bu burç aynı zamanda topuk bölgesini de yönettiği için bu bölgelere ait rahatsızlıklar da ortaya çıkabilir.
Kova Burcu Günlük Fal
Güne çok iyi başlayacaksınız. Epeydir kendinize zaman ayıramıyordunuz, bugün yapmak istediğiniz pek çok şeyi gerçekleştirebilmeniz için gerekli zemini bulabilirsiniz. Akşama doğru telefonlaşacağınız biriyle buluşabilirsiniz. Sizinle paylaşmak istediği bazı sorunları var. Siz de ona destek olmayı istiyorsunuz, aranızda derin bir sohbet geçebilir.

Aşk Yaşamı : Bugün size bir sürprizi var. Bu sürprizi gerçekleştirmesi için ona fırsat vermenizi bekleyebilir. Ortak program yapmanız zor gibi ama bunu becerebilirseniz çok romantik bir gün geçirebilirsiniz.

İş Yaşamı : İş yaşamınızda mütevazi olduğunuz söylenemez. İddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız bu beklentilerinizin bir kısmının gerçekleşmesine neden olabilir.

Para Durumu : Sizin için büyük sayılabilecek bir ödeme için az zamanınız kaldı. Yakınlarınız da bu durumu biliyorlar. Çabalarınızı gözlüyorlar. Son anda size destek olmayı düşünüyorlar.

Dikkat : Kafanız pek çok işle meşgul. Bu da duygusal yaşamınızı ihmal etmenize yol açıyor. Bu konuyla ilgili eleştirilebilirsiniz.

Balık Burcu Erkeği
Balık burcu erkeği vahşi bir çocuğu andıran kadınları severler. Onunla yaşarken para biriktirmeyi düşünmemelisiniz. Hayatın tadını çıkarmaya eğilimli tiplerden çok hoşlanır.         Balık Burcu Kadını         Balık Burcu Kadını
Romantik balık burcu kadınını hafife alırsanız bu sizin içine düştüğünüz büyük bir hata olur. Bkmayın onun baygın bakışlarına ve nemli gözlerine, onların ardında her tür zorluğun üstesinden gelebilecek güçlü bir kadını yatar.
Balık Burcu Aşk Hayatı         Balık Burcu Aşk Hayatı
Balık burcu insanını gördüğünüzde ondaki hareketler ve tavırlara büyülenirsiniz. Balık insanının yumuşak ve nazik bir tarzı vardır. Romantik balıklar rüya aleminde yaşarlar.         Balık Burcu Cinsellik         Balık Burcu Cinsellik
Balık burcu insanları aşkın karşısında eriyiverirler. Çok naif ve yumuşak ruhludurlar. Aşkta formaliteleri severler.
Balık Burcu İş Hayatı         Balık Burcu İş Hayatı
Kendini geliştirmiş bir balık ortağınız varsa siz şanslısınız demektir. Burçlar kuşağında bu kadar sevimli, canayakın, hoşgörülü fakat aynı zamanda hayalperest, kolay etkilenen         Balık Burcu Sağlık         Balık Burcu Sağlık
Balık burcu insanları vücutlarında ayakları yönetir. En çok rahatsız oldukları konu sıkan ayakkabılardır. Ayakkabı konusunda rahat olanları tercih ederler.

İlgili Yazılar