Burçlar Ve Astroloji

Koç
21 Mart – 20 Nisan
Belli olaylar ya da kişilerle ilgili fikirlerinizi gözden geçirebileceğiniz bir gün.
Ardından ne yapılması gerekiyorsa karar alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Boğa
21 Nisan – 21 Mayıs
Sağlığınızı, refah ve mutluluk düzeyinizi ve işinizi ilgilendirebilecek konular ön planda.
Bu alanlara biraz daha fazla zaman ayırmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

İkizler
22 Mayıs – 21 Haziran
Bir süredir üzerinde yoğunlaştığınız konularda veya belli girişimlerinizde ilerleme şansı bulabilirsiniz.
Dolayısıyla sorun ve engelleri listelemeyi bir yana bırakıp istekliliğinizi göstermenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Yengeç
22 Haziran – 23 Temmuz
Belli konularda güvenliğinizi veya refah ve mutluluğunuzu garanti altına alabileceğiniz adımlar atabilir ya da bu anlamda doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz.
Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Aslan
24 Temmuz – 23 Ağustos
İnsanlar farkında olarak veya olmayarak size bir şekilde yardımcı olabilirler.
Belli konularda koşullarını veya fiyatlarını belirten kişiler işlerinizi kolaylaştırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Başak
24 Ağustos – 23 Eylül
Yararlı tavsiye ve önerileri göz ardı etmemelisiniz. Bazı kişiler belli yetenek veya özelliklerinizi sürpriz şekilde faydaya çevirmenin yolunu gösteriyor olabilir.
Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Terazi
24 Eylül – 23 Ekim
Daha esnek ve açık fikirli olmalısınız.
Hoşlanmadığınız veya belli bir mesafede kaldığınız şeylerden hoşlanmaya başlayabilirsiniz. Dolayısıyla, teklif ve önerileri geri çevirmemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Akrep
24 Ekim – 22 Kasım
İpuçlarını takip ederek kördüğüm haline gelmiş olayları biraz olsun çözebilirsiniz.
Doğru kaynak ve kişilere ulaşmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Yay
23 Kasım – 22 Aralık
Bazı kişilerin neden daha tecrübeli, bilgili veya konusunda uzman olduğunu daha net görebileceğiniz günler.
Bu tür kişilerden yardım almakta sakınca görmeyeceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

 

Oğlak
23 Aralık – 20 Ocak
Yönünüzü belirlemeden önce nerede durduğunuzu bilmeniz gerekiyor.
Bugün bu tür konularda ipuçları toplayabilirsiniz sanırım Niobe”ce! Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Kova
21 Ocak – 19 Şubat
Bazı konuları geçiştirmemekte veya bazı işleri yerine getirmekten şikayet etmemekte fayda var.
Doğru iş ve uğraşlar zahmete değer unutmamakta fayda var! Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Balık
20 Şubat – 20 Mart
Olayları dramatik hale getirerek sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir.
Bu durumda, bu kişilerle aranıza mesafe koymanız ya da karşı karşıya oldukları olaylardan kurtulmalarını söylemeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Biraz karınca modunda olduğumuz bir gün, antenlerimiz açık bilgi topluyor, en ufak eleştiri ve şikayeti kaçırmıyoruz. Bugün bize yapılan yorumları kişiselleştirmemeli veya karşımızdaki kişilerin hassas bir günde olduklarını unutmayıp fikir ve düşüncelerimizi açıklarken dozu doğru ayarlamalıyız. Aksi takdirde tavsiye ve öneriler şikayet ve eleştiri olarak algılanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

 

 

İlgili Yazılar