‘Birlik Ve Beraberliğimizi Pekiştiriyoruz’

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, BURSA VALİSİ YAKUP CANBOLAT’I ZİYARET ETTİ.

-SEÇİM SONRASI TEBRİK ZİYARETLERİ KAPSAMINDA YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, CUMHUR İTTİFAKI MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ADAYI OLARAK YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA SEÇİLEN DAVUT AYDIN VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİNİ AĞIRLADI.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “BELEDİYEMİZ, VALİLİĞİMİZ VE TÜM KURUMLARIN KOORDİNASYONUYLA BİRLİKTE MİLLETİMİZİN REFAHI VE MUTLULUĞUNU ARTIRMAK ADINA GAYRET GÖSTERECEĞİZ.”

-BURSA VALİSİ YAKUP CANBOLAT: “YAPILACAK ÇALIŞMALARLA ŞEHRİMİZİN ÖNEMLİ BİR PARÇASI OLAN, TARİHİ VE DOĞAL MİRASINI ZENGİN İNSAN YAPISIYLA HARMANLAYAN YILDIRIM’IN, HER YÖNÜYLE DAHA İLERİ BİR SEVİYEYE ÇIKACAĞINA İNANIYORUM.”

-BAŞKAN YILMAZ: “MİLLETİMİZİN DEĞERLERİYLE, İNANÇLARIYLA BİR ARAYA GELEN CUMHUR İTTİFAKI’NIN, CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMİ ÖNCESİNDE HAYATA GEÇİRDİĞİ BİRLİK VE BERABERLİK, 31 MART MAHALLİ İDARELER SEÇİMİ’NDE DAHA DA PEKİŞTİ.”

-YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DAVUT AYDIN: “ŞEHİRLERİMİZİN GELİŞİMİ İÇİN İŞBİRLİĞİ İÇİNDE İYİ İŞLERE İMZA ATACAĞIZ.”

BURSA- Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etti.

Yıldırımlıların büyük desteğini alarak göreve gelen Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa Valisi Yakup Canbolat’ı Heykel Tarihi Valilik Binası’ndaki makamında ziyaret etti. Ziyarette Yıldırım’da hayata geçirilecek hizmetlerde belediye ve valiliğin koordinasyonuyla ilçe sakinlerinin refahı için çalışacaklarını belirten Başkan Yılmaz, “Yıldırımlı hemşehrilerimizin gösterdikleri teveccüh doğrultusunda başarılı çalışmalara imza atmak adına göreve geldik. Önümüzdeki dönemde Yıldırım ve Bursa’ya yakışan işler yapmak için çalışacağız. Belediyemiz, Valiliğimiz ve tüm kurumların koordinasyonuyla birlikte milletimizin refahı ve mutluluğunu artırmak adına gayret göstereceğiz. Yıldırım’da hayata geçireceğimiz projelerimizde ve hizmetlerimizde Sayın Valimizin yanımızda olarak vereceği destek ilçemizin ve Bursa’mızın kalkınmasına doğrudan katkı sağlayacak” dedi.

‘YILDIRIM, ŞEHRİMİZİN ÖNEMLİ BİR PARÇASI’

Hayata geçirilecek hizmetlerle Yıldırım’da yaşanacak her gelişmesinin, Bursa’nın gelişmesine doğrudan katkı sağlayacağını vurgulayan Bursa Valisi Canbolat, “Yıldırım’ın ve Bursa’nın gelişmesi ve kalkınması için başkanımızla birlik, beraberlik ve istişare içinde olacağız. Yapılacak çalışmalarla şehrimizin önemli bir parçası olan, tarihi ve doğal mirasını zengin insan yapısıyla harmanlayan Yıldırım’ın her yönüyle daha ileri bir seviyeye çıkacağına inanıyorum. Yıldırım’ın gelişmesi, Bursa’mızın gelişmesine doğrudan katkı sağlayacak. Göreve gelen Oktay Yılmaz başkanımızı tebrik ediyor, kendilerine yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

‘CUMHUR’UN BAŞARISI

Öte yandan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın ve belediye meclisi üyelerini Planlama ve Kentsel Gelişim Merkezi’nde ağırladı. Cumhur İttifakı olarak Bursa’da başarılı bir seçim süreci yürüttüklerini vurgulayan Başkan Yılmaz, “Milletimizin değerleriyle, inançlarıyla bir araya gelen Genel Merkezlerimizin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin meydana geldiği 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi öncesinde hayata geçirilen birlik ve beraberlik, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde daha da pekişti. Bu sonuçlarla Cumhur İttifakı’nın Milliyetçi Hareket Partisi adayı olarak göreve gelen Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın ve belediye meclis üyelerimize gerçekleştirdikleri ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum, görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

‘İŞBİRLİĞİ İLE ÇALIŞACAĞIZ’

Yenişehir ve Yıldırım’a kazandırılacak hizmetlerde işbirliğinde çalışarak Bursa’ya değer katacaklarını dile getiren Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, “Cumhur İttifakı’mızın Bursa’da elde ettiği başarı, Türkiye genelinde yakalanan sonuçları taçlandırdı. Yıldırım’da Oktay başkanımız, Yenişehir’de ise biz vatandaşlarımızın desteğiyle göreve geldik. Şehirlerimizin gelişimi için işbirliği içinde iyi işlere imza atacağız. Başkanımız Oktay Yılmaz’a ve ekibine görevlerinde başarılar diliyor, sonuçların Yıldırım’a hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.

İlgili Yazılar