Başkan Yılmaz Yeşil’de

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, YEŞİL CAMİ’NDE KILDIĞI TERAVİH NAMAZI SONRASINDA BÖLGEDEKİ VATANDAŞ VE ESNAFLA BİRARAYA GELDİ.

-BURSA İMAM HATİP OKULLARI MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ’NE DE ZİYARETTE BULUNAN YILMAZ, YEŞİL TÜRBE’DE DUA ETTİ.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “YILDIRIM BELEDİYESİ OLARAK BU RAMAZAN AYINDA BAYRAK MEYDANI’NDA HEM RAMAZANIN RUHUNA UYGUN ETKİNLİKLER DÜZENLEYECEĞİZ HEM DE BURSA TİCARET VE SANAYİ ODAMIZ İLE YARDIMA MUHTAÇ KİŞİLERE İFTAR VERECEĞİZ.”

 

BURSA- Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yeşil Cami’nde kıldığı teravih namazı sonrasında Yeşil ve Emirsultan Mahallesi sakinleri ve esnafıyla bir araya geldi.

Birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma gibi hasletlerin üst seviyeye çıktığı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “İslam ümmetinin, aziz milletimizin, aziz hemşehrilerimin Ramazan-ı Şerifini tebrik ediyorum. Ramazan ayı ki başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan bu merhamet ve bereket ayının şehrimize, ülkemize ve gönül coğrafyamıza huzur getirmesini temenni ediyorum. Bizlerde Yıldırım Belediyesi olarak bu Ramazan ayında Bayrak Meydanı’nda hem ramazanın ruhuna uygun etkinlikler düzenleyeceğiz hem de Bursa Ticaret ve Sanayi Odamız ile yardıma muhtaç kişilere iftar vereceğiz. Ramazan ayının tekrardan herkese hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Öte yandan Bursa İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği’ne de (BİHMED) ziyarette bulunan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Burası bizim evimiz. Eski günlerimize nazara bugün çok iyi bir noktadayız. Üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olacağız. Güç birliği, el birliği ve gönül birliği ile hareket etmemiz başarılarımızın devamını getirecektir” ifadelerini kullandı.

BİHMED’in ardından Yeşil Türbe’ye giden Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, dua ederek türbeden ayrıldı.

 

İlgili Yazılar