BAŞKAN AYDIN’A SÜPRİZ MİSAFİR

Cargill İlkokulu 1-A,1-B ve 1- C. Sınıf öğrencileri “Geziyorum, Eğleniyorum ve Öğreniyorum” eTwinning projesi kapsamında Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Cargill ilkokulu öğretmenleri tarafından başlatılan eTwinning projesi (iletişim kurmak, işbirliği yapmak, paylaşmak kısacası öğrenme topluluğunu hissetmek ve bunun bir parçası olduğunu benimsemek)  kapsamında Cargill ilkokulu öğrencileri kurum ve kuruşları ziyaret ederek tanıtma ve iletişimlerini geliştirmek için öğretmenleri ile Orhangazi Belediyesi ve Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı tanıdı.

Öğrencileri kapıda karşılayan Belediye Başkanı Bekir Aydın her birisi ile ayrı ayrı ilgilenerek öğrencilerle sohbet etti.  Minik misafirlerine öncelikle kendini tanıtarak sözlerine başlayan Başkan Aydın “ Bu dönemki Belediye Başkanlığı görevini ben yürütmekteyim. Bizlerde sizler gibi aynı sıralardan geçtik o yüzden hedeflerinizi her zaman yüksek tutun ileride günü geldiğinde belki de içinizden birisi Belediye Başkanı olacaktır” dedi.  Burası sizlerin de bir eviniz, herhangi bir sıkıntınız, ihtiyacınız doğrultusunda her zaman kapımız açıktır diyen Başkan Aydın “Böyle güzel bir projede ziyaret eden Cargill İlkokulu öğretmenlerine ve öğrencilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Yazılar