Akustik Sünger

Akustik Yumurta Sünger Tanımı : Sena foam ® viyol süngerler, akustik köpük ailesinden olup açık hücreli ( gözenekli ) efor poliüretan bazlı akustik malzemelerdir.Sesi emen ve akustiği düzenlemekte kullanılan akustik yumurta süngerler, ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında kullanılmaktadır.

Akustik Yumurta Sünger Ebadları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Akustik Yumurta Sünger Paket Miktarı : Yumurta süngerler 100 x100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Akustik Yumurta Sünger Renkleri :Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Akustik Yumurta Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Akustik Yumurta Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası

Akustik Yumurta Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur. Yanmaz yumurta sünger bölümüne bakınız.

Akustik Yumurta Sünger Yoğunluk : 30 Kğ / M³

Akustik Yumurta Süngerlerin Özellikleri : Akustik yalıtımda mükemmellik ve Gürültü kontrolü ! Yumurta katonu profil yüzeyi ve bu akustik köpük panellerinin mikro gözenekli yapısı, hava partiküllerini yavaşlatılır ve ısı enerjisine dönüştürülebilir. Bu akustik yumurta sünger, derzli klasik köpük emiciler arasında yer alıyor ve son derece çok etkili bir akustik malzemedir.

İlgili Yazılar