AK Parti Osmangazi teşkilatında bayramlaşma

BURSA (AA) – AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi.

Merinos’da bir kafede düzenlenen programa AK Parti Bursa milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Belediyesi meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, Ramazan Bayramı’nın kardeşliği, dayanışmayı, birlik ve beraberliği en üst noktalara yükseltmesini dilediğini ifade ederek, “Bu tip programların kaynaşmamızı artırdığını düşünüyorum. Burada bulunan tüm arkadaşlarımızın hedefi ilçemizin, kentimizin ve ülkemizin sıkıntılarını sona erdirmek. Bu hedef için gayret gösteriyoruz.” dedi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği program nedeniyle parti teşkilatıyla bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan dolayısıyla bir çok sosyal sorumluluk projesine imza attıklarını hatırlatan Dündar, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan dolayısıyla bir çok sosyal sorumluluk projesine imza attık. AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığımızda düzenlediğimiz tüm programlarda yanımızda oldu. Başta Osmangazi olmak üzere Balkanlarda ve Anadolu’da düzenledikleri iftarlarla birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik. Bayramlar birlikte yaşandığında anlam kazanıyor.” ifadelerini kullandı.

Programa katılan AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Türkiye’nin son 14 yılda attığı adımlarla İslam coğrafyasının umudu olduğunu söyledi.

Çavuşoğlu, şöyle konuştu:

“Türkiye’nin en büyük sorunu muhalefet eksikliğidir. Muhalefet, hiçbir şekilde siyaset alanını genişletemiyor. Sokaklar üzerinden kaos yaratarak iktidarı devşirme peşinde koşan bir anlayış var. Biz bu ülkeyi yöneten partinin mensupları olarak kendi içimizdeki dayanışma atmosferini muhafaza edebilirsek hiç şüpheniz olmasın ülkemizdeki birlik ve beraberlik ruhu da aynı şekilde yükselecektir.”

Program, partililerin birbirleriyle bayramlaşmasının ardından sona erdi.