31 MAHALLE MUHTARIYLA TOPLANTI YAPTI

BAŞKAN AYDIN 31 MAHALLE MUHTARIYLA TOPLANTI YAPTI

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Merkez ve Kırsal Mahalle Muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi. Başkan Aydın,” Hizmet noktasında birlikte hareket ettiğimiz muhtarlarımızla sık sık bir araya geliyoruz.” Dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, AK Parti Orhangazi İlçe Başkan Vekili İbrahim Altuntaş, Orhangazi MHP İlçe Başkanı Necati Güneş, Belediye Birim Müdürleri, meclis üyeleri ile merkez ve mahalle muhtarları katıldı. Açılış konuşmalarıyla başlayan ve soru-cevap şeklinde devam eden toplantıda muhtarlar istek, dilek ve temennilerini belirtti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın,” Muhtarlarımız ile sık sık bir araya geliyoruz. Bazen ayda bir bazen de iki ayda bir rutin olarak birlikte oluyoruz. Tabi kırsal ve merkez olmak üzere de toplantılarımızı ayırıyoruz. Muhtarlarımız gerek kırsalda olsun gerekse de merkezde olsun bizim çözüm ortaklarımızdır. Onların mahalleleri ile ilgili dile getirdikleri sorunlar aynı zamanda bizim de bu sorunların çözüm noktasında hareket etmemize vesile oluyor. Muhtarlarımızın şimdiye kadar şahsi hiç bir talepleri olmadı. Seçildikleri kırsal veya merkez mahallesi adına vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda bize ulaşıp bu taleplerin yerine getirilmesi için takipçisi oldular. Bizler de bizimle ilgili olan kısmında ne yapılması gerekiyorsa yerine getiriyoruz. İletilen konu başka bir kurumumuzu ilgilendiren bir konu ise onlara iletiyoruz ve bizler de takipçisi oluyoruz. Dolayısı ile burada muhtarlarımız ile birlikte hedef kitlemiz olan halkımıza hizmetin en iyisini götürmeye çalışıyoruz. Yaptığımız tüm hizmetlerimizde muhtarlarımızla istişare halinde olduk. Bundan sonraki süreçte de onlarla sık sık bir araya gelip yapılması gerekenleri de hep birlikte yerine getirmeye devam edeceğiz. “dedi.

AK Parti Orhangazi İlçe Başkan Vekili İbrahim Altuntaş ve Orhangazi MHP İlçe Başkanı Necati Güneş ise katılımlarından dolayı merkez ve kırsal mahalle muhtarlarına teşekkür etti.

İlgili Yazılar