Dolar : Alış : 3.6546 / Satış : 3.6612
Euro : Alış : 4.2989 / Satış : 4.3066
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 42336 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kadınları Mutlu Etmenin 5 Altın Kuralı

18 Mart 2016
Ana Sayfa » Bursa Haber Yazarları » Kadınları Mutlu Etmenin 5 Altın Kuralı
Kadınları Mutlu Etmenin 5 Altın Kuralı

Kadınları Mutlu Etmenin 5 Altın Kuralı

Kendini tanıyan ve kendisi ile konuşabilen bir kadın asla diğerlerine benzemez. Ve en büyük hata, kadınların tek model olduğuna inanmaktır. Bir kadının en büyük mutluluğu koca bir buket gül olabilirken bazı kadınlar doğru yerde söylenmiş doğru cümlelerle hayatlarındaki en büyük mutluluğu yaşadıklarını söyleyebilirler. Bu tamamen muhatabınızın hayatındaki düzenlemelerle alakalıdır.

1. Samimi olun:

Hiç kimse sürekli yalan söyleyen bir sevgiliden hoşlanmaz. Hele kadınlar, hiç. Kız arkadaşınıza / eşinize yalan söylemeyin. Onun sevmediği bir şey dahi olsa ona açıklayın. Kadınlar hoşlanmadıkları bir şey yapıldığında “trip atar, yorulurum” algısını bir kenara bırakın. Karakteri oturmuş bir kadın saygı duymayı bilir.

2. Sık sık arayın:

Önemsenme duygusu yalnızca kadınlar için değil, genel anlamda, 7den 70e her insan için bir ihtiyaçtır. Birbirini önemseyen, birbirine “nasılsın?” diye soran çiftlerin kurduğu ilişkiler sağlam ve düzeyli olur. Kadınlar bu inceliklere bayılırlar.

3. Sürprizler

Belki hiçbir mali değeri olmayan bir sürpriz bile bir kadını delirtecek kadar mutlu edecek bir harekettir. İş çıkışında birden kapıda belirmek, bir buket çiçek alıp götürmek, ufak tefek ama özel hediyeler almak, ama bunları özel günlerde değil her zaman yapabilmek bir kadın için önemli bir ayrıntıdır.

4. Çok istediği bir şeyin olmasında yardımcı olun

Kadınların hayalleri çok geniştir, fakat bazı hayalleri önemlidir ve özeldir. Size bu hayalini anlattıysa ve sizin de destekleyeceğiniz bir konu ise bunu yapması için yardımcı olun. Kadınlar fikirlerine saygı duyulmasından çok mutlu olurlar.

5. Bazı ayrıntıları hatırlamak

Onu ilk gördüğünüz gün ne giymişti? Herhangi bir özel günde saçı nasıldı? Ne zaman tanıştınız gibi küçük ayrıntıları hatırlayabiliyorsanız çok şanslısınız. Doğru yerde bunların hatırlanması kadınların çok hoşuna gidecektir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,
TemaFabrika